O mnie

Portret

Cześć, tu Asia - z zawodu copywriterka, a z wykształcenia… bibliotekoznawca i specjalista od informacji naukowej. Gotować od młodości uczyła mnie mama, bo co tu dużo mówić – obie lubimy dobrze zjeść.

W kuchni często eksperymentuję, a nawet jak korzystam z przepisów innych, to zwykle zmieniam je tak, że z bazowej receptury zostaje tylko jeden składnik lub po prostu koncepcja. Bo tym są dla mnie przepisy – inspiracją. I tym chciałabym, żeby były dla Ciebie. Według mojej filozofii gotowanie ma być przede wszystkim przyjemnością.

Oprócz tego, od jakiegoś czasu interesuje się fotografią, w szczególności kulinarną. Zdjęcia swoich potraw robię już od kilku lat, ale dopiero od roku zaczęłam się w tym kierunku rozwijać i robić postępy. Na moim koncie na Instagramie na bieżąco publikuje wszystkie zdjęcia.

A prywatnie? Mam narzeczonego i kota, na punkcie którego jestem zafiksowana (jestem z tych, co pracują, by kot miał godne życie). Kocham kawę oraz czytać powieści obyczajowe, kryminały, czasami też romanse. Interesuje się naturalną pielęgnacją i domową chemią – i tym też chciałabym się z Tobą podzielić.

No, mam nadzieję, że już mnie trochę bliżej poznałaś/eś. Dlatego przejdź do przepisów i zobacz, co dla Ciebie przygotowałam.