fbpx

O mnie

Fotograf kulinarny Katowice

Fotografka kulinarna, autorka przepisów - kim jestem?

Cześć, tu Asia – z zawodu jeszcze do niedawna copywriterka i specjalistka od marketingu internetowego, a z wykształcenia bibliotekoznawczyni i specjalistka od informacji naukowej. Gotować od młodości uczyła mnie mama, bo co tu dużo mówić – obie lubimy dobrze zjeść.

W kuchni często eksperymentuję, a nawet jak korzystam z przepisów innych, to zwykle zmieniam je tak, że z bazowej receptury zostaje tylko jeden składnik lub po prostu koncepcja. Bo tym są dla mnie przepisy – inspiracją. I chciałabym, żeby tym były również dla Ciebie. Według mojej filozofii gotowanie ma być przede wszystkim przyjemnością.

Oprócz tego, od kilku lat interesuje się fotografią, w szczególności kulinarną. Kim jest fotograf kulinarny? To osoba, która potrafi sprawić, że zdjęcie jest… apetyczne. Tak, to właśnie dzięki fotografii kulinarnej na sam widok potrawy na ekranie masz ochotę ją zjeść (co więcej, największą pochwałą jest dla mnie, gdy ktoś napisze, że przez moje zdjęcia robi się głodny/a).

Oprócz tego, od kilku lat interesuje się fotografią, w szczególności kulinarną. Kim jest fotograf kulinarny? To osoba, która potrafi sprawić, że zdjęcie jest… apetyczne. Tak, to właśnie dzięki fotografii kulinarnej na sam widok potrawy na ekranie masz ochotę ją zjeść (co więcej, największą pochwałą jest dla mnie, gdy ktoś napisze, że przez moje zdjęcia robi się głodny/a). W efekcie fotografia kulinarna i stylizacja żywności stały się ważnym elementem mojego życie. Na tyle ważnym, że postanowiłam zająć się tym na „pełen etat” i otworzyć własną działalność (choć z marketingu internetowego nie zrezygnowałam w całości).

A prywatnie? Mam narzeczonego i kota, na którego punkcie jestem zafiksowana (jestem z tych, co pracują, aby kot miał godne życie). Kocham kawę oraz czytać powieści obyczajowe, kryminały, czasami też romanse. Interesuje się naturalną pielęgnacją oraz domową chemią – i tym też chciałabym się z Tobą podzielić.

No, mam nadzieję, że już mnie trochę bliżej poznałeś/aś, dlatego wskakuj do przepisów. A jeśli jesteś zainteresowany/a zdjęciami potraw, zapoznaj się z moim portfolio, a także z ofertą fotografii kulinarnej. Gdy uznasz, że mogę być ci potrzebna, napisz do mnie na adres [email protected] – wszystkie niezbędne informacje znajdziesz też w zakładce Kontakt.

Portret z jabłkami

Masz pytania? Napisz do mnie, a wszystko ci wyjaśnię 😉

Zupa krem dyniowa aromatyczna
Nalewanie herbaty