Portfolio

Chcesz podjąć współpracę w zakresie fotografii kulinarnej, opracowania przepisów? Sprawdź tutaj ofertę oraz skontaktuj się ze mną: [email protected].

Fotografia i stylizacja jedzenia

Zdjęcia napojów

Świeże owoce i warzywa

fotografia kulinarna - Współprace

Zdjęcia promujące diety dr lifestyle

Zdjęcia do ebooka "niedietetyczne" dr lifestyle

zdjęcia dla mobilnego barmane the bomblers event

zdjęcia dla klubu magazyn w katowicach

inne realizacje

Fotografia motoryzacyjna

Oprócz fotografii kulinarnej zajmuje się dodatkowo sesjami dla firm motoryzacyjnych, m.in. studiów auto detailingu. Sprawdź moje przykładowe realizacje.

Fotograf kulinarny - katowice, Śląsk

Kto choć raz robił zdjęcie potraw, czy to w swojej, w domowej kuchni, czy w restauracji, wie, że nie tak łatwo jest oddać ich „smak”. Takie zdjęcie można pokazać rodzinie, chwaląc się eksperymentalnym daniem, ale nie da się w ten sposób zaprezentować wyjątkowego składnika czy stworzyć wizualizację menu restauracyjnego, która sprawi, że goście tym chętniej będą do Ciebie zaglądać.

I tam właśnie zajmuje się fotografia kulinarna. A tak właściwie fotograf kulinarny, który nierzadko jest też stylistą. Dobiera tło, naczynia, sztućce. Decyduje, jakie dodatki wyeksponować. Nie tylko pokazuje danie, ale również oddaje jego klimat, opowiada historię. Sprawia, że je się oczami i co najważniejsze – ma się ochotę na więcej.

I tym właśnie się zajmuję jako fotograf kulinarny. Zaczynałam jak każdy, czyli robiłam zdjęcie jedzenia telefonem, po czym wrzucałam je do sieci. Po kilku latach, wraz z rozwojem pasji do gotowania, doskonaliłam też sztukę robienia zdjęć jedzenia. Teraz mogę już o sobie powiedzieć, że jestem fotografką kulinarną, choć stale się uczę. W tej dziedzinie nie ma miejsca na zastój, potrzebne są nowe pomysły, nowe umiejętności, a także nowy sprzęt, który pozwoli to wszystko zrealizować.

Co mogę dla Ciebie zrobić? Jeśli podoba Ci się, w jaki sposób opowiadam kulinarną historię na zdjęciu, możemy podjąć współpracę. Pokażę Twój produkt tak, aby zachęcał do jak najszybszego zjedzenia go. Albo stworzę na jego podstawie przepis zwieńczony przepysznymi zdjęciami. Wszystko zależy od Twoich potrzeb.

Jeśli szukasz fotografa kulinarnego w Katowicach lub szerzej, na Śląsku, to dobrze trafiłeś. Zachęcam do kontaktu.