Portfolio

Chcesz podjąć współpracę? Sprawdź tutaj ofertę współpracy oraz skontaktuj się ze mną: [email protected].

Świeże owoce i warzywa

Produkty

Napoje

Fotografia i stylizacja jedzenia

Inne realizacje

Fotograf kulinarny - katowice, Śląsk

Kto choć raz zrobił zdjęcie potrawy, czy to swojej, w domowej kuchni, czy w restauracji, wie, że nie tak łatwo jest oddać jej „smak”. Takie zdjęcie można pokazać rodzinie, chwaląc się eksperymentalnym daniem, ale nie da się w ten sposób zaprezentować wyjątkowego składnika czy stworzyć wizualizację menu restauracyjnego, która sprawi, że goście tym chętniej będą do Ciebie zaglądać.

I tam właśnie zajmuje się fotografia kulinarna. A tak właściwie fotograf kulinarny, który nierzadko jest też stylistą. Dobiera tło, naczynia, sztućce. Decyduje, jakie dodatki wyeksponować. Nie tylko pokazuje danie, ale również oddaje jego klimat, opowiada historię. Sprawia, że je się oczami i co najważniejsze – ma się ochotę na więcej.

I tym właśnie się zajmuję. Zaczynałam jak każdy, czyli robiłam zdjęcie jedzenia telefonem, po czym wrzucałam je potem do sieci. Po kilku latach, wraz z rozwojem pasji do gotowania, doskonaliłam też sztukę robienia zdjęć jedzenia. Teraz mogę już o sobie powiedzieć, że jestem fotografką kulinarną, choć stale się uczę. W tej dziedzinie nie ma miejsca na zastój, potrzebne są nowe pomysły, nowe umiejętności, a także nowy sprzęt, który pozwoli to wszystko zrealizować.

Co mogę dla Ciebie zrobić? Jeśli podoba Ci się, w jaki sposób ja opowiadam swoją kulinarną historię na zdjęciu, możemy podjąć współpracę. Pokażę Twój produkt tak, aby zachęcał do jak najszybszego zjedzenia go. Albo stworzę na jego podstawie przepis zwieńczony przepysznymi zdjęciami. Wszystko zależy od Twoich potrzeb.

Jeśli szukasz fotografa kulinarnego w Katowicach lub szerzej, na Śląsku, to dobrze trafiłeś. Zachęcam do kontaktu.