Fotografia kulinarna – współpraca

Potrzebujesz apetycznych zdjęć potraw? A może chcesz przedstawić swój produkt “w akcji”? Chętnie podejmę się tego wyzwania. Sprawdź ofertę współpracy oraz zapoznaj się z moim portfolio.

Napisz na adres [email protected], jeśli jesteś zainteresowany współpracą ze mną.

Stylizacja i fotografia kulinarna

Potrzebujesz zdjęć jedzenia do ulotek lub restauracyjnego menu? A może jesteś w trakcie tworzenia kulinarnego ebooka i nie masz czasu lub umiejętności, aby zająć się stworzeniem zdjęć zachęcających do skorzystania z przepisu?

Zgłoś się do mnie, a z chęcią Ci pomogę – również, jeśli wymaga to z mojej strony samodzielnego przygotowania potrawy. Mam doświadczenie zarówno w gotowaniu, jak i stylizacji oraz fotografii kulinarnej.

Zupa krem dyniowa aromatyczna
Szybka pasta z ciecierzycy

opracowanie przepisów i zdjęcia jedzenia na potrzeby reklamy

Mogę opracować przepisy z wykorzystaniem Twojego produktu, które następnie zostaną sfotografowane oraz opublikowane na blogu i w mediach społecznościowych (sprawdź mój profil na Instagramie oraz Facebooku).

Reklama na blogu i w mediach społecznościowych, zdjęcia kulinarne

Chcesz zareklamować swój produkt/usługę związaną z branżą spożywczą lub restauracyjną?

Stworzę dla Ciebie wpis sponsorowany na blogu oraz w mediach społecznościowych (na Instagramie i Facebooku), który zostanie uzupełniony o moje zdjęcia, dopasowane do charakteru współpracy (stylizowane zdjęcia produktów i/lub zdjęcia potraw).

Rogal marciński
Bar mobilny z drinkami

Zdjęcia dla restauracji, kawiarni, barów

Przyjadę do Twojej restauracji, knajpki i wykonam stylizowane zdjęcia wybranych potraw w menu, a także zdjęcia wnętrza.

Jestem otwarta na nowe formy współpracy i jeśli masz pomysł, który chcesz zrealizować z moją pomocą – śmiało pisz. Nie masz pomysłu? Też nie szkodzi. Jeśli dasz mi znać, czego potrzebujesz, pomyślę nad atrakcyjną formą reklamy.